село засноване у 17 столітті. Назва "Попільня", як багато хто вважає, прийшла з розвитком виробництва поташу, який виготовляли з попелу спалених дерев.

Новости

19:48

Липки знову перемагають

31 червня в смт. Попільні відбувся футбольний матч між місцевою командою і клубом з селища Липки. Футболісти подарували справжню гольову феєрію, забивши на двох дев’ять м’ячів. Результат поєдинку виявився певною мірою несподіваним, адже команди своїми діями розділили гру на дві частини, змінюючи лідерство в кожному з таймів.

З стартових хвилин матчу стало зрозуміло, що Липки недарма, займають перше місце в турнірній таблиці. Вони вдало комбінували, були більш агресивнішими в атаці й виглядали досить солідним колективом. Вже в дебюті зустрічі гості почали пристрілюватися до воріт суперника і перший м’яч не змусив на себе довго чекати.
Відкривши рахунок, Липки продовжували володіти ініціативою й до перерви ще двічі засмутили голкіпера ФК Попільні.
На перерву команди пішли з рахунком 0:3 на користь гостей. Господарі виглядали безпорадними і самі не вірили в те, що вдасться змінити сценарій поєдинку. Та й на трибунах настрій був далеко не святковий.
Після поновлення гри господарі взяли себе в руки й продемонстрували справжній характер. А от гості навпаки, діяли не так рішуче. Команда вже була задоволена результатом і просто бажала довести гру до переможного кінця. Вона вже не використовувала позиційні атаки, віддаючи перевагу контратакуючим діям.
Одним з найкращих гравців цього матчу став наймолодший футболіст ФК Попільні Н. Блощицький. Він, можливо, не був найпомітнішим, але свою роботу виконав на відмінно. Нападник добре діяв на фланзі, а головне забив два надважливі м’ячі.
Липки також двічі відзначилися, але після цього зовсім зупинилися, повністю віддавши ініціативу господарям, в яких ніби відкрилось друге дихання. Попільнянці не зупинялися навіть в доданий час і таки змусили кулястого опинитися в воротах вчетверте.
Саме на цій кульмінаційній ноті завершився поєдинок з рахунком 4:5 на користь Липок.
Кінцівка матчу виявилася досить насиченою, але на перемогу чи хоча б на нічию господарям не вистачило часу.

Автор: Сергій Пейчев