Просмотров: 304 | Добавил: Администратор | Дата: 06.08.2011 | Комментарии (0)

Паволоч-Попільня 1-9
Строків-Макарівка 0-3
Лисівка-Жовтневе 4-2

Просмотров: 321 | Добавил: Администратор | Дата: 31.07.2011 | Комментарии (0)

31 червня в смт. Попільні відбувся футбольний матч між місцевою командою і клубом з селища Липки. Футболісти подарували справжню гольову феєрію, забивши на двох дев’ять м’ячів. Результат поєдинку виявився певною мірою несподіваним, адже команди своїми діями розділили гру на дві частини, змінюючи лідерство в кожному з таймів.

З стартових хвилин матчу стало зрозуміло, що Липки недарма, займають перше місце в турнірній таблиці. Вони вдало комбінували, були більш агресивнішими в атаці й виглядали досить солідним колективом. Вже в дебюті зустрічі гості почали пристрілюватися до воріт суперника і перший м’яч не змусив на себе довго чекати.
Відкривши рахунок, Липки продовжували володіти ініціативою й до перерви ще двічі засмутили голкіпера ФК Попільні.
На перерву команди пішли з рахунком 0:3 на кори ... Читать дальше »

Просмотров: 335 | Добавил: Администратор | Дата: 01.08.2011 | Комментарии (0)

Закінчився 12-й тур по футболу у Попільнянському районі.

Новосел ... Читать дальше »
Просмотров: 325 | Добавил: Администратор | Дата: 25.07.2011 | Комментарии (0)

В одному із сіл Попільнянського району Житомирської області співробітники СБУ спільно з працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС, виявили та знищили 10 065 рослин конопель, а в Черняхівському районі 1400 рослин снодійного маку.

Як повідомили в обласному управлінні МВС, дані дії який було проведено в ході спецоперації з виявлення сировинно ... Читать дальше »

Просмотров: 530 | Добавил: Администратор | Дата: 23.07.2011 | Комментарии (0)

Відбувся перенесений матч другого туру чемпіонату між командами
Макарівки та ФК"Попільня".....Переконливу перемогу з рахунком 5-0 здобула каманда Макарівки....

Просмотров: 498 | Добавил: Администратор | Дата: 23.07.2011 | Комментарии (0)

17-го липня закінчився 11-й тур по футболу у Попільнянському районі. Нажаль для ФК"Попільня" - це невдалий тур адже вони втратили 3 очки.Лідери за один тур не змінилися, але помітне пожвавлення внизу турнірної таблиці.

Строків-Лисівка            4-4

Просмотров: 560 | Добавил: Администратор | Дата: 17.07.2011 | Комментарии (0)

Почуйки-Миролюбівка 4-1

Просмотров: 400 | Добавил: Администратор | Дата: 10.07.2011 | Комментарии (0)

Сьогодні відбулася гра на яку чекали 7 днів. Село Попільня у досить тяжкому противостоянні на перший тайм "вирвала" переконливу перемогу над Андрушками. Футбольне дійство було цікаве та інтригуюче. Варто відмітити досить зіграну гру попільнянців у 2-му таймі.

автор: Удовенко  Олександр

Просмотров: 447 | Добавил: Администратор | Дата: 10.07.2011 | Комментарии (0)